Стартує ФОТО конкурс – "Синергія Десни"
Надсилай нам фото річки, що протікає неподалік та являється притокою Десни будь-якого порядку і вигравай фотоконкурс до відзначення еко-свята Дня Десни!
Саме води маленьких річок, озер та струмків, об’єднуючись, наповнюють нашу неповторну Десну енергією та силою. Тому, відпочиваючи на її берегах, ми можемо спостерігати нестримну течію, бурхливі хвилі Десни, що сміливим потоком вливаються в могутній Дніпро.
Цього року, щоб кожен з вас мав можливість взяти участь в фотоконкурсі, ми оголошуємо дві номінації: перша (№ 1) для професійних фотографів – «Краще фото Десни та її приток», друга (№ 2) для любителів та користувачів смартфонів та моноподів – «Краще смарт-фото Десни та її приток».
Умови конкурсу прості:
1. Сфотографуй річку, яка живить Десну та є її притокою будь-якого порядку, та обери її найкращі фото (не більше 5 знімків);
2. Визнач номінацію, в якій бажаєш взяти участь та вкажи її номер у темі листа;
3. Надсилай роботи на електронну адресу dbuvr.zmi@gmail.com та розкажи про себе: ПІБ, контактний номер телефону, вік, де працюєш/навчаєшся, хобі.
4. Встигни зробити це до 25 серпня 2019 року. Час пішов!
Визначення переможців:
1. Знайди свої роботи на нашій сторінці у ФБ після оприлюднення кращих робіт 26 серпня 2019 року;
2. Проси у друзів підтримки, адже переможе світлина з найбільшою кількістю вподобайчиків;
3. Вір у свою перемогу!
4. Чекай на запрошення відзначення Дня Десни, де відбудеться урочисте нагородження переможців.
Увага! За нами залишається право відмовити у розгляді та публікації світлин без пояснення причин відмови. Фотографії мають бути без логотипу автора та паспорту. Також ви погоджуєтесь з подальшим нашим використанням конкурсних робіт з метою популяризації та висвітлення інформації стосовно свята – Дня Десни.
Детальна інформація за телефоном: 0939800093.
Довідково:
День Десни – свято засноване за ініціативи Деснянського басейнового управління водних ресурсів та NGO «For the Desna River Revival» (ГО «За відродження Десни»), за підтримки Державного агентства водних ресурсів України, Чернігівської обласної державної адміністрації та громадської ради при Держводагентстві.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.