Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини 96 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій та надання допомоги громадянам
Упродовж минулого тижня з 24 червня по 01 липня на території Чернігівської області зареєстровано 96 надзвичайних подій.
МНС
Підрозділами оперативно-рятувальної служби Чернігівщини ліквідовано 74 пожежі, 21 з яких виникли в житловому секторі громадян, 2 на об'єкті, 1 на транспорті, 47 в природних екологічних системах (6 на торфовищах, 35 - сухої трави, 6 - сміття) та 3 інші.
Основна причина - необережність громадян у поводженні з вогнем. Загальна площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала понад 116 га.
У відповідний період група піротехнічних робіт та підводного розмінування Управління ДСНС в області 1 раз залучалась до дій за призначенням. Так, 29 червня о 15:50 знищено артилерійський снаряд калібром 85 мм часів Другої світової війни, який було виявлено того ж дня на відкритій території біля с. Олешня Ріпкинського району.
На водних об'єктах Чернігівщини потонуло 4 особи, серед них 1 дитина.
Крім того, підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 19 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression