З 1 липня 2019 підніметься ціна на оформлення закордонного біометричного паспорту та внутрішньої ID-картки
Нововведення мають поповнити місцеві бюджети на 200 мільйонів гривень.
Відповідні зміни були ухвалені Кабінетом Міністрів 24 квітня. Ціна на закордонні біометричні документи не підіймалась з 2016 року, повідомили у прес-службі держпідприємства "Документ".
Нова вартість оформлення біометричних паспортів до 20 робочих днів:
ID-картка — 345 гривень (раніше – 279 гривень)
закордонний паспорт – 682 гривень (раніше – 557 гривень 32 копійки)
Нова вартість оформлення біометричних паспортів до 10 робочих днів:
ID-картка — 471 гривня (раніше – 366 гривень)
закордонний паспорт – 1034 гривні (раніше – 810 гривень 32 копійки).
Останні новини Чернігівщини
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.
9 років позбавлення волі: апеляційний суд залишив без змін вирок жительці Ніжинщини за вбивство співмешканця 15:41
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок, яким 45-річну жительку Ніжинського району визнано винною в умисному вбивстві свого співмешканця(ч. 1 ст. 115 КК України).
Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19
Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.