Знову подорожчали проїзні квитки у громадському транспорті
1-го липня у Чернігові в черговий раз піднімається вартість поповнення місячних проїзних квитків у міському громадському транспорті.
Це буде вже четверте підвищення вартості з початку року. Всі вони відбувались відповідно до рішення виконкому від 21 грудня 2018 року.
Тепер поповнити проїзний квиток на місяць можна за наступними цінами:
Громадянський — 240 грн (раніше 220 грн);
Студентський — 120 грн (раніше 110 грн);
Учнівський — 60 грн (раніше 55 грн);
Для юридичних осіб — 270 грн (раніше 240 грн).
Це останнє підвищення вартості поповнення проїзних квитків у відповідності до минулорічного рішення виконкому.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.