Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 00:47:38

У Чернігові поліція перевірила свою готовність забезпечити правопорядок на виборах

01.07.2019   07:55Агенцiя

Поліцейські разом з рятувальниками та бійцями Національної гвардії відпрацювали низку навчальних ситуацій у ході комплексних тактико-спеціальних навчань на тренувальному полігоні обласного управління ДСНС.

— Поліція Чернігівської області у взаємодії з іншими залученими відомствами тренувалася діяти у ситуаціях, які потенційно можливі в ході виборчого процесу. Сьогодні ми в умовах, наближених до реальних, відпрацювали реагування на повідомлення про підкуп виборців та про виявлення вибухонебезпечного предмету на території виборчої дільниці.
Також до тренувального плану увійшло припинення спроби силового захоплення окружної виборчої комісії групою агресивних молодиків, — розповів керівник навчань, заступник начальника Головного управління Нацполіції в області Дмитро Лось.

Поліція була представлена на навчаннях спецпризначенцями та бійцями роти «Чернігів», вибухотехніками і кінологами, перемовниками з нещодавно створеної поліції діалогу, іншими співробітниками блоку превентивної діяльності, а також спецпідрозділом патрульної поліції «ТОР». Залежно від навчальної ситуації, до її подолання залучалися фахівці з відповідних підрозділів.

За результатами відпрацювання всіх запропонованих ситуацій керівник навчань добре оцінив рівень підготовки їх учасників та злагоджену роботу залучених підрозділів і служб. Зокрема, Дмитро Лось зазначив:
— Сьогоднішні тактико-спеціальні навчання продемонстрували, що поліція Чернігівської області разом з іншими підрозділами МВС повністю готові забезпечити законність і правопорядок під час виборчого процесу. Ми гідно виконали свої обов’язки під час нещодавньої президентської кампанії, і парламентську відпрацюємо не гірше. Для цього поліція має достатньо сил і засобів та добру виучку персоналу.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини