Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 23:33:05

Поліція склала амінпротоколи за поширення політичної реклами без вихідних даних

29.06.2019   08:28Агенцiя

Чернігівська поліція склала адміністративні протоколи на компанії, які розмістили на своїх рекламних майданчиках політичну агітацію без вихідних даних.

До Чернігівського відділу поліції надійшла низка повідомлень про те, що в різних мікрорайонах міста розміщено передвиборчу рекламу з порушенням законодавства – на білбордах не було зазначено вихідних даних.

За виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації без відомостей про установу, що здійснила друк, тираж та відповідальних за випуск осіб стаття 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає накладання штрафів.

Окремо наголошуємо, що участь в сумнівних схемах скупки голосів, згідно зі статтею 160 Кримінального кодексу України, передбачає покарання як для скупників голосів, так і для тих, хто продає голос. Першим загрожує до семи років ув’язнення, другим — обмеження волі на строк до двох років.

Якщо Ви володієте будь-якою інформацією про порушення виборчого законодавства чи Вас намагаються підкупити (або Ви вже отримали неправомірну вигоду), повідомляйте про ці факти за номером «102». У такому разі виборець має змогу уникнути передбаченого законом покарання.

Під час виборчої кампанії поліція Чернігівщини відкрила кримінальні провадження за фактом реєстрації кандидатів-«двійників» (ч.1 ст.157 ККУ) та за фактом насильства щодо журналіста (ч.2 ст.345-1 ККУ), нагадує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини