У Любецькій громаді стартував фотоконкурс "Я – частина громади"
Любецька селищна рада оголосила фотоконкурс «Я – частина громади» в рамках реалізації проекту «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що здійснюється за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Про це повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».
«Ти справжній фотомисливець, котрий полює на найкращі моменти свого життя? Якщо ти любиш фотографувати і хочеш, щоб твої знімки побачило ще більше людей, то мерщій долучайся до фотоконкурсу та покажи яскраві моменти свого життя чи красу рідного краю через власні світлини!», - йдеться у повідомленні селищної ради.
До участі в конкурсі запрошують і аматори, і професіонали фотомистецтва. Вікових обмежень не має. Єдина умова – фото мають бути з Любецької громади.
На подачу заявки на конкурс часу не так вже й багато – з 1 до 21 липня 2019 року. Голосування за переможне фото триватиме з 22 до 31 липня, тож в цей час всім конкурсантам доведеться максимально активізувати прихильників свого таланту.
Отже, кожний автор може надіслати на конкурс 3 окремих фото. Техніка виконання фотографії може бути будь-яка. Фотографії на конкурс необхідно надсилати у електронній формі на адресу e-mail: sei.liubech@gmail.com
Перша п’ятірка фотографій, які отримають найбільше голосів отримають подарункові сертифікати.
30 обраних фотографій переможців будуть роздруковані як сувенірні листівки Любецької ОТГ.
Якщо у вас виникають запитання, то дзвоніть 0955478973; 0976738350 – Юлія.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression