Два роки обмеження волі за телефонне шахрайство
Вироком Ріпкинського районного суду Чернігівської області від 20.06.2019 обвинуваченого визнано винуватим у заволодінні чужим майном шляхом обману (ч. 1 ст. 190 КК України).
Прокурором Ріпкинського відділу Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що чоловік, умовно-достроково звільнившись з місць позбавлення волі, навесні 2016 року зателефонував на мобільний номер потерпілої, який дізнався від співкамерника під час відбування покарання. Розмова почалась зі слів: «Доброго дня. Ваш син потрапив в ДТП. Потрібні гроші на лікування потерпілої».
Не роздумуючи, злякана жінка перерахувала на банківську картку шахрая грошові кошти у сумі 7 900 грн. В подальшому дізналась, що це був обман.
В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав у повному обсязі, проте суд врахував, що злочин чоловік вчинив у період умовно-дострокового звільнення. Більш того, у березні 2019 року він вже був засуджений за злочин майнового характеру.
Відтак, вироком суду шахрая засуджено до покарання у виді 2 років обмеження волі. З урахуванням не відбутого покарання, чоловіку остаточно призначено до відбуття 3 роки 6 місяців позбавлення волі, інформує Чернігівська місцева прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression