Наталія Романова: Першочергове завдання - дотримання вимог пожежної безпеки
Готовність оздоровчих та відпочинкових закладів області до цьогорічного прийому дітей обговорили 24 червня керівники профільних закладів, представники органів влади та громадськості на тематичній нараді в облдержадміністрації, яку провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.
За словами начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС в області Родіона Лігуна, у ході перевірок найбільше порушень виявлено саме на предмет дотримання норм пожежної безпеки. Це і стан внутрішнього протипожежного водопостачання та системи електропостачання, вогнезахисна обробка дерев'яних конструкцій, наявність первинних засобів пожежогасіння. На деяких об’єктах варто звернути увагу на шляхи евакуації.
Як переконують керівники закладів оздоровлення та відпочинку, більшість недоліків, виявлених при перевірках, уже виправлені.
— До цієї роботи слід ставитися особливо відповідально. Адже за наявності порушень протипожежних вимог профільні заклади просто не відкриються, — зазначила Наталія Романова. — З одного боку, ми маємо забезпечити якісне оздоровлення та змістовний відпочинок якнайбільшої кількості дітей, з іншого — першочерговим завданням є дотримання вимог пожежної безпеки. Не слід забувати і про санітарно-гігієнічні норми. Особливо у період аномальної спеки.
Наталія Романова додала, що вже зараз потрібно готуватися до наступної оздоровчої кампанії. Зважаючи на застарілу матеріальну базу установ, необхідно шукати шляхи її покращення. Для цього — об’єднати зусилля як влади, так і громадськості, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.