Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 10:53:02

На Чернігівщині відбувся День поля

25.06.2019   09:34Агенцiя

День поля – 2019 пройшов минулого тижня на базі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України.

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, представники Департаменту агропромислового розвитку ОДА, райдержадміністрацій та обласних служб, комерційних установ, наукові співробітники та сільськогосподарські виробники області.

Директор Носівської селекційно-дослідної станції Наталія Буняк ознайомила учасників з основними напрямами діяльності установи, її здобутками, а також перспективами розвитку.

Варто зазначити, що завдяки Носівській СДС Чернігівщина має значний сортовий резерв в аграрному виробництві. Результатами роботи установи користуються провідні сільгосптоваровиробники не лише області, а й усієї України.

Учасники заходу оглянули демонстраційний полігон сортових посівів озимих і ярих зернових культур. Наукові працівники станції та Миронівського інституту пшениці охарактеризували сортові особливості рослин.

У ході зустрічі аграрії обмінялись досвідом вирощування сільськогосподарських культур, а постачальники засобів захисту рослин та мінеральних добрив представили свою продукцію.

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

9 лютого: цей день в Україні і світі

9 лютого: цей день в Україні і світі 08:44

День 1447 Російська агресія - Day 1447 Russian aggression

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини