На кордоні марихуану знайшли у іноземця
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка», при оформленні на виїзд з України рейсового автобусу «Одеса - Москва» спрацьовувала службова собака.
В ході поглибленого огляду салону транспортного засобу, у барсетці 32-річного громадянина Таджикістану, виявлено покунок з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору, попередньо марихуаною вагою близько 3 грамів.
Про виявлення ознак кримінального правопорушення повідомлено правоохоронні органи, інформує прес-служба прикордонного загону.
Останні новини Чернігівщини
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.