Відмова матері від своєї дитини - соціально-психологічне явище, яке є, на жаль, актуальним у наші дні
З метою профілактики відмов від новонародженої дитини, формування засад відповідального батьківства, уміння розуміти власних дітей обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений навчальний семінар-тренінг для фахівців із соціальної роботи центрів та спеціалістів об’єднаних територіальних громад.
Методист центру Ю. Велько ознайомила учасників семінару з аспектами психологічної готовності до материнства, стилями переживання вагітності.
Спеціалісти отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні навички щодо того, як позбутися безвідповідального ставлення до батьківства, як краще зрозуміти своя дитину і налагодити з нею довірливі взаємовідносини.
Маємо надію, що чисельність немовлят, які залишаються без матері відразу після народження, значно зменшуватиметься, оскільки саме в перші дні і місяці життя дитині найбільш необхідний постійний тілесний контакт з біологічною матір'ю, інформує Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression