Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 06:25:13

Боєць з Чернігівщини встановив окупантам український прапор

21.06.2019   09:48Агенцiя

- Це для того, щоб підняти бойовий дух хлопцям! - відповідає військовий нашої «тридцятки» на питання про червоно-чорний прапор, який наші встановили ледь не перед самим носом супротивника.

- Сильно злились на тій стороні за це?
- Та ні, не сильно, кинули кілька 120-х мін та заспокоїлися.

Кремезний чоловік родом із Чернігівщини, міцні руки і таке ж рукостискання кажуть про неабияку природню силу. Тому сталевий прут зі стягом наш захисник увігнав у сланцеву донбаську землю так, що не лише ворог не витягне, а й після перемоги наші не впораються. До війни Микола працював у лісничому господарстві. Фізична робота на свіжому повітрі завжди подобалася чоловіку, і про те, що замість лісничого інструменту буде носити ДШК, ніколи навіть не думав. Кулемет з бк (боєкомплектом) вагою більше 50 кілограм в його руках здається не таким й важким. Обладнав для себе кілька вогневих точок і носиться з ним як іграшковим, змінюючи одну за одною позицію для ефективнішого вогню по російських прихвостнях.

- Страх відчували коли ставили? – питаю.
- Та чого боятись, земля ж то наша! – впевнено відповідає Микола та змінившись з поста йде в прохолодний бліндаж, щоб спокійно почитати чим живе мирний світ, поспілкуватися з двома синами, згадати рідний дім…
А земля і справді наша, питання в тому чи люди там ще наші?


Іван Бурдюг прес-служба 30 омбр

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини