Біля Красної площі замінено підземні комунікації, що були в критичному стані
Реконструкція підземних мереж поряд з Красною площею на завершальній стадії.
Водопровід та каналізація, які проходили по периметру – по вул.Шевченка, Гетьмана Полуботка та Магістратській - були в критичному стані. Тому в рамках реконструкції Красної площі було прийняте рішення щодо їх заміни.
Старі підземні комунікації уже замінено на нові. Зараз роботи на фінішній прямій. Працівники ущільнюють піщану основу, щоб зверху покласти шар щебню, а потім заасфальтувати.
Також вони демонтують огорожу та інші тимчасові споруди, які були зведені для виконання робіт, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Програма BLOOM: як підприємцям області отримати до 30 тис. доларів на розвиток власної справи 12:24
Підприємці Чернігівської області можуть отримати грантові кошти в межах Програми BLOOM «Створення засобів для існування та можливостей для оптимізованих ринків».
ВПО Чернігівщини можуть отримати пільговий кредит від Держмолодьжитло на купівлю будинку чи квартири 12:03
Про умови кредитування в межах проєкту «Житло для ВПО» розповів на зустрічі з представниками Чернігівської обласної та міської військових адміністрацій Іван Парух, перший заступник голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.
Погрожував розстрілом та катував: на Чернігівщині скеровано до суду провадження щодо військового рф 11:31
Слідчі відділу розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту Головного управління Нацполіції в Чернігівській області завершили досудове розслідування за фактом жорстокого поводження з мирним мешканцем, вчиненим 30-річним окупантом під час тимчасового перебування російських військ на Чернігівщині навесні 2022 року.
Дві нагороди Павла Клюя на Всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону 11:07
З 15 до 18 жовтня у місті Хуст (Закарпатська область) відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з літнього біатлону на призи Президента Федерації біатлону України.
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур 10:42
Станом на 23 жовтня в Чернігівській області аграріями обмолочено/викопано площу 806,53 тис. га.