Упродовж тижня рятувальники 69 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій та надання допомоги громадянам
Упродовж минулого тижня з 10 по 17 червня на території Чернігівської області зареєстровано 73 надзвичайні події.
Підрозділами оперативно-рятувальної служби ліквідовано 52 пожежі, 12 з яких виникли в житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 28 в природних екологічних системах (1 - на торфовищі, 18 - сухої трави, 9 - сміття) та 10 інших.
Основними причинами їх виникнення стала необережність громадян у поводженні з вогнем. На пожежах загинуло 2 особи, 1 врятовано. Загальна площа, пройдена вогнем, склала понад 32 га.
У відповідний період група піротехнічних робіт та підводного розмінування Управління ДСНС в області 1 раз залучалась до дій за призначенням. Так, 10 червня о 16:15 знищено артилерійський снаряд калібром 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено того ж дня в озері біля с. Городня Ічнянського району.
Упродовж тижня на водних об'єктах області загинуло 7 осіб, з них 2 дітей.
Крім того, підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 11 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.