м. Чернігів: на міському пляжі "Золотий берег" знову потонула людина
13 червня о 23:35 до Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що на Чернігівському міському пляжі "Золотий берег" під час купання в річці Десна зник чоловік 1983 року народження.
Для проведення пошукових робіт до місця події прибуло відділення аварійно-рятувальної частини спецпризначення УДСНС в області.
На човні рятувальники обстежили 500 м берегової лінії та о 01:00 пошуки було припинено.
Після відновлення пошукових робіт 14 червня о 09.50 працівниками Чернігівської обласної рятувально-водолазної станції тіло потопельника було виявлено та піднято на поверхню.
Остаточна причина смерті встановлюється, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.