На Чернігівщині вода забрала життя двох осіб
13 червня о 15:00 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення від оперативного чергового Національної поліції про те, що на лівому березі річки Десна в районі автомобільного мосту пропав 11-річний хлопець, який відпочивав разом з батьками і на деякий час зник з поля зору.
На місце події було направлено відділення аварійно-рятувальної частини спеціального призначення у складі трьох чоловік, які на моторному човні обстежували надводну акваторію, патрулі Національної поліції та кінолог зі службовою собакою від Управління ДСНС здійснювали патрулювання берегової лінії.
Також до пошукової операції були залучені водолази Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби, які о 16:36 підняли на поверхню тіло загиблого хлопця.
Цього ж дня о 13:30 надійшло повідомлення про те, що у місцевому ставку у с. Будище Коропського району місцеві жителі виявили та підняли на поверхню тіло 52-річного чоловіка. Обставини трагічного випадку встановлюють правоохоронні органи, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.