Новини з ОТГ
Літо — пора відпусток та відпочинку. Тож у громадах області активно взялися за облаштування місць, де можна цікаво організувати своє дозвілля.
Наприклад, у Козелецькій ОТГ оновили зону відпочинку біля річки Остер: місцину під берегом річки засипали піском, встановили лавки, а також «грибки» для тих, хто схоче полежати в затінку. Також прибрали все сміття.
Щоб на вихідних не сумували мешканці Корюківської громади, місцеві активісти спільно з міською радою постійно організовують культурно-розважальні заходи. Один з таких — мистецький фестиваль, присвячений 130-річчю від дня народження земляка Олександра Корнієвського. На його відкриття завітали гості із сусідньої громади — городнянський естрадний оркестр «Gorod Band».
Уже цими вихідними запланований перегляд кінофільму під відкритим небом.
А от у Сосниці вперше провели екозмагання «Полювання на пластик». Ідею запозичили у корюківчан та менян.
У «полюванні на пластик» взяли участь не тільки місцеві школярі, а й дорослі. Сформовані 7 команд назбирали 310 кілограмів пластикових відходів.
Перемогу здобула команда із Чорнотичів (більше 104 кілограмів), вигравши поїздку в Бреч.
До кінця місяця в Атюші Коропської ОТГ мають добудувати поле зі штучним покриттям для мініфутболу. Нині тут тривають роботи. Будують поле за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток із співфінансуванням із селищного бюджету.
Не лише про відпочинок
У Менській ОТГ серйозно задумалися над переробкою твердих побутових відходів. Тут за півтора року планують збудувати перший в Україні сміттєпереробний завод, де орієнтовно працюватимуть 120 осіб. Об'єм переробки сміття на рік — 250 тисяч тонн. Проект у стадії розробки.
Куликівську громаду відвідали представники естонської волості Ряпіна, серед яких естонські парламентарі та фахівці установ соціальної сфери.
Сторони обговорили можливості секторальної співпраці, зокрема у соціальній сфері, та найближчі обмінні візити.
Принагідно іноземні гості відвідали амбулаторію та стаціонарне відділення територіального центру в Орлівці, Куликівський центр первинної медико-санітарної допомоги, центральну районну лікарню та Куликівський професійний аграрний ліцей.
У Семенівській ОТГ ключі від службової чотирикімнатної квартири вручили сімейному лікарю Вероніці Карпеко, яка з минулого року працює в центрі первинної медико-санітарної допомоги. Це вже четверта квартира, яку отримали медпрацівники в рамках діючої місцевої програми. Службове житло з ремонтом надають не лише приїжджим лікарям, а й місцевим, якщо ті не мають власного. Ще одну квартиру після ремонту (там уже замінені вікна і двері) планують передати дерматовенерологу, яка віднедавна працює в районній лікарні.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression