Чернігівців закликають користуватись транспортними картками: так зручніше і дешевше
Транспортними картками користується 47% пасажирів комунального транспорту Чернігова. Про це повідомив начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради.
На думку міського голови, ця цифра могла бути більшою.
"Бажано, щоб до 100% пасажирів користувалося транспортними картками. Тоді ми зможемо аналізувати кількісні показники і відповідним чином вдосконалювати маршрути. Прошу активізувати роз'яснювальну роботу", - сказав Владислав Атрошенко.
Як відомо, у тролейбусах та автобусах комунального підприємства "Чернігівське тролейбусне управління" працює система сплати за проїзд з допомогою транспортних карток. Це не тільки зручно, але і дешевше: при оплаті карткою вартість проїзду у тролейбусі становить 3,95 грн, без картки 5 грн.
Ще вигідніше купувати місячний проїзний. Громадянський зараз коштує 220 грн, студентський – 110 грн, а учнівський – 55 грн. Такі проїзні в Чернігові зараз також у вигляді електронної картки.
Додатково чернігівці можуть сплатити за проїзд у комунальному громадському транспорті оплатою через безконтактну банківську картку або смартфон, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.