Олександр Мисник: У Європі зростає попит на продукцію виробників з Чернігівщини
Голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник ознайомився з роботою чернігівського швейного підприємства «ТК-Стиль»ТОВ «Текстиль-Контакт».
Воно було створене у 2003 році на базі фабрики спортивного одягу, що не працювала вже 10 років. Його потужності дозволяють виробляти продукцію для багатьох країн Європи.
Так, зокрема, жіночі та чоловічі пальта, куртки, плащі, жакети, жіночі брюки та спідниці шиють для жителів Франції, Німеччини, Австрії.
– Нині фабрика працює на давальницькій сировині. Тож її продукція, на жаль, відсутня на вітчизняному ринку, – зауважив голова ОДА. – Але сподіваюся, що невдовзі оцінити якість одягу «ТК-Стиль» зможемо і ми. Для Чернігівщини це буде гарна інвестиція в економіку.
На підприємстві наразі працюють майже 200 осіб, у найближчих планах – збільшити кількість робочих місць удвічі.
За останні півтора роки на оновлення основних фондів витрачено більше 10 мільйонів гривень. Здійснено ремонт виробничих та офісних приміщень, придбано нове автоматизоване високотехнологічне обладнання, яке дозволило збільшити якість та кількість готової продукції. інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.