Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 08:40:21

На кордоні знову вилучали марихуану

11.06.2019   11:35Агенцiя

Протягом вихідних днів в автомобільному пункті пропуску через державний кордон «Сеньківка», двічі спрацьовували службові собаки.

Перший раз при оформленні на в’їзд до України легкового автомобіля «Nissan», а другий – при оформленні на виїзд з України рейсового автобусу «Кам’янець-Подільський - Москва».

В ході поглибленого огляду салонів транспортних засобів, у валізі 22-річної громадянки Росії виявлено 18 пігулок «Трамадолу», а в барсетці 51-річного громадянина України, виявлено покунок з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору, попередньо марихуаною вагою близько 5 грамів.

Росіянку притягнуто до адміністративної відповідальності, а про виявлення ознак кримінального правопорушення повідомлено правоохоронні органи, інформує прес-служба прикордонного загону.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини