Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 02:02:55

Поліцейські затримали міжрегіональну злочинну групу викрадачів авто

11.06.2019   08:14Агенцiя

Затримані підозрюються у вчиненні понад 20 незаконних заволодінь автотранспортом. Поліцейські встановили, що зловмисники діяли на території п’яти регіонів країни. У результаті спецоперації поліції кількох областей підозрюваних затримали. У ході обшуків за адресами мешкання затриманих вилучено сім автомобілів.

Злочинну діяльність групи викрили оперативники Департаменту карного розшуку спільно з територіальними підрозділами карного розшуку Київської та Чернігівської областей.

Поліцейські встановили, що підозрювані - 34-річний та 38-ріний мешканці Києва. Обидва чоловіки раніше вже притягалися до відповідності та перебувають під слідством за скоєння аналогічних злочинів.

Зловмисники діяли на території Дніпропетровщини, Чернігівщини, Запоріжжя, Житомирщини, Київщини та в столиці. Зазвичай вони викрадали автомобілі вночі з неохоронюваних стоянок.

Учасники групи обирали лише ті автівки, які не були обладнані додатковими протиугінними пристроями та системами. Автовикрадачі переважно діяли за чіткою «схемою»: уганяли автомобіль, потім змінювали номерні знаки, а після того викрадена автівка переправлялась до іншої області. Вже там учасники злочинної групи, через свої налагоджені канали, знаходили перекупщика.
9 червня у Києві у ході спецоперації оперативників Департаменту карного розшуку, співробітників карного розшуку Київської та Чернігівської областей із залученням бійців спецпідрозділу та працівників сектору реагування патрульної поліції Київщини підозрюваних затримали під час чергового угону. 

У ході проведення восьми невідкладних обшуків в місті Києві, Черкаській та Київській областях за адресами проживання затриманих та місцями відстою викраденого автотранспорту поліцейські виучили сім автомобілей Mazda 6, Hyundai Sonata, Volkswagen Touareg та Kia Sorento. Деякі з транспортних засобів - у розукомплектованому стані, з перебитими номерами кузова.

Також правоохоронці вилучили й інші речові докази. Серед них - обладнання для угону автомобілей, заготівки ключів від автомобілів різних марок,  спеціальні пристрої для сканування та автозапуску двигуна, пристрій для заглушування GPS та GSM сигналів, пристрої для пошуку «маячків», номерні знаки від раніше викрадених автомобілів, а також набої та пневмонічну гвинтівку.
Крім того, на теперішній час затримані вже перебувають під слідством. Так, взимку минулого року на Дніпропетровщині поліцейські вже затримували обох чоловіків за скоєння серії автозаволодінь. Того разу суд образ їм запобіжний захід у вигляді арешту з правом внесення застави у розмірі мільйон гривень кожному. Однак апеляційний суд вирішив змінити запобіжний захід, обраний підозрюваним у скоєнні низки особливо тяжких злочинів, на домашній арешт.

Наразі зловмисникам інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом ) та ч. 2 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального Кодексу України.  Затриманим загрожує до 12 років позбавлення волі, інформує Департамент комунікації Національної поліції України.
 

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини