На Прикарпатті, Тернопільщині та Чернігівщині виявили карантинний паразит картоплі
При проведенні фітосанітарного моніторингу старих вогнищ карантинних організмів у трьох областях України виявлено обмежено поширений карантинний організм – золотисту картопляну нематоду.
Про це повідомила Держпродспоживслужба.
Зокрема, золотисту картопляну нематоду виявлено в Івано-Франківській області на площі 0,35 га, Тернопільській області на площі 10 га та Чернігівській області на площі 0,35 га.
Зараз видано розпорядження на застосування фітосанітарних заходів для знищення карантинного організму, а також визначено порядок переміщення об’єктів регулювання в карантинних зонах та за їх межі.
Останні новини Чернігівщини
В області підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом серця 11:40
Днями у Чернігові відбулась зустріч представників регіональної медичної спільноти з фахівцями Державного некомерційного підприємства «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».
Міськсвітло звітує про виконані роботи з обслуговування міських об’єктів 11:17
За останні два тижні комунальні бригади КП «Міськсвітло» виконали значний обсяг робіт з ремонту та оновлення вуличного освітлення та засобів регулювання дорожнього руху у Чернігові.
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 10:55
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
Послуга раннього втручання вже доступна для чернігівських родин 10:41
На території Чернігівської міської громади запроваджується нова соціальна послуга раннього втручання.