Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 січня, 16:13:59

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 61 порушення та вилучено 111 кг незаконно добутої риби

07.06.2019   09:58Агенцiя

У період з 30 травня по 6 червня інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 61 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Так, було складено 25 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 27 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та два - за ч. 1 ст. 88 - 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів). Крім того, оформлено сім актів вилучення безхазяйного майна на 53 сітки та 39 кг риби.

«У порушників вилучено 111 кг водних біоресурсів та 88 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 2 660 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 20 443 грн», - наголосив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Для прикладу, третього червня на озері біля с. Шестовиця Чернігівського району було викрито жителя с. Трисвятська Слобода. Чоловік 2 сітками виловив 4 кг риби: лин – 10 шт. та  карась золотий (червонокнижний) – 7 шт. Збитки склали 3 500 грн.

П’ятого червня на річці «Борзенка» житель м. Борзна за допомогою 3 од. сіток виловив 10 кг риби: лин - 17 шт., карась сріблястий - 14 шт., карась золотий (червонокнижний) - 2 шт. та щука 1 шт. Завдано збитків на 3 261 грн.

На винних осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлені до районних судів області для притягнення порушників до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучені.

Розрахунок збитків за незаконний вилов водних біоресурсів здійснювався відповідно до Такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 № 1209 та Розміру компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження тварин із числа видів, занесених до Червоної книги України, які постійно або тимчасово перебувають у природних умовах у межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2012 №1030.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю

В Чернігівському районі поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою жінці та її співмешканцю 13:33

Увечері 3 січня до поліції надійшло повідомлення від мешканки одного з сіл Куликівської громади Чернігівського району про те, що її колишній чоловік погрожує їй та її співмешканцю гранатою. В будинку в цей час перебувала дитина.

У Прилуках поліцейські затримали підозрюваного у наркоторгівлі 13:32

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю та слідчими за процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури викрили незаконну діяльність 44-річного мешканця Прилук, який займався збутом наркотиків.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:29

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

“Вогні різдвяного Бродвею” у філармонійному центрі 13:26

Різдвяно-новорічні свята — час, коли кожен відчуває справжню магію і ніби стає частинкою казки, що відбувається навколо: світ наповнюється особливою тишею, а небо світиться теплими зорями...

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору

2026 рік для ФОП: нові розміри єдиного податку та військового збору 13:24

З 1 січня 2026 року для фізичних осіб – підприємців, які працюють на першій та другій групах єдиного податку, діятимуть нові розміри ставок єдиного податку та військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини