Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 18:31:35

Жоден факт негідної поведінки поліцейських поза службою не залишиться без реакції

07.06.2019   07:55Агенцiя

Такою була тема відеоселекторної наради в Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області з керівниками територіальних підрозділів та начальниками галузевих служб.

Нарада була присвячена неухильному дотриманню дисципліни та законності в підрозділах поліції Чернігівщини. Передумовою послужив трагічний  випадок у Київській області із п’ятирічним Кирилом Тлявовим, який вразив усе суспільство.

Начальник ГУНП в Чернігівській області Едуард Альохін наголосив, що реакція керівників підрозділів на любі випадки порушення поліцейськими дисципліни і законності має бути миттєвою та жорсткою.

«Неприпустимо, коли охоронці закону самі його порушують. Якщо поліцейський вживав алкоголь і після цього сів за кермо чи взявся за зброю, то він буде однозначно звільнений», - сказав Едуард Альохін.

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області підкреслив, що до всіх подій за участю поліцейських суспільство ставиться з особливою прискіпливістю, тому правоохоронці повинні бути принципово відкриті і прозорі в цьому питанні, а керівники підрозділів і служб мають стати взірцем поведінки для підлеглих. Також очільник поліції області наказав відповідним службам перевірити категорію співробітників, які свого часу були звільнені з органів внутрішніх справ за негативними мотивами, але відновилися на службі за рішенням суду.

Кожне звернення громадян щодо негідної поведінки поліцейських у побуті також розглядатиметься як надзвичайна подія і отримає негайну реакцію керівництва поліції, інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.