Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 20:06:54

В Городні поліція затримала нетверезого водія, який збив велосипедистку і зник з місця пригоди

06.06.2019   08:13Агенцiя

Група реагування патрульної поліції викликала «швидку» постраждалій, після чого наздогнала винуватця ДТП. Той перебував у стані алкогольного сп’яніння і керував транспортом без прав.

Після нетривалої погоні правоохоронці зупинили легковик «Audi» на євробляхах, за кермом якого перебував п’яний місцевий житель (2,2 проміле алкоголю в крові).

Більше того, порушник не мав водійських прав, бо був їх позбавлений судом за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння. Так, у 2018 на нього складено два протоколи саме за цією статтею адмінкодексу.

Постраждала велосипедистка госпіталізована до травматологічного  відділення з травмами голови та ноги. Автомобіль порушника доставлено до Городнянського відділу поліції.

На зловмисника складено протоколи за частиною 4 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) - тягне за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також за частиною 3 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння, вчинене особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння).

Порушнику загрожує штраф у розмірі 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років, інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини