"Будинок книги" прозвітував про свою діяльність у 2018 році
Звіт про діяльність комунального підприємства "Будинок книги" за 2018 рік заслухали на ранковій нараді у муніципалітеті 4 червня.

За словами директорки Тетяни Корми, у 2018 році підприємство отримало прибуток на рівні 1,4 млн грн. Зросла кількість покупців, які відвідують Будинок книги за день: з 250 у 2017 році до 270 у 2018-му. Зріс середній чек покупця: з 87 до 107 грн. На підприємстві трудиться 21 людина.
За останній рік в приміщенні Будинку книги встановлено сигналізацію, що дало змогу скоротити витрати на нічну охорону. Частина приміщень Будинку книги перебуває в оренді - тут кафе, орендна плата склала 415 тис. грн.
Працює сайт підприємства https://domknygy.org.ua, через який можна замовити книжки он-лайн
У планах КП "Будинок книги" - зберегти позитивну динаміку щодо прибуткової діяльності підприємства, зокрема щодо виручки за продукцію. Один із важелів: працівників мотивують преміями, якщо план з продажів перевиконано.
Втім зарплати на підприємстві невеликі: від 6100 до 8535 грн щомісяця у залежності від посади. повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50
За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37
Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».