"Даруймо радість дітям"
Акція з такою назвою відбулася у Чернігові для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
В обласному палаці для дітей та юнацтва зібралося близько сотні малечі з усіх куточків Чернігівщини, аби взяти участь у розважальних заходах та майстер-класах, переглянути святковий концерт і, звичайно, отримати подарунки.
У рамках заходу також пройшла фінальна частина обласного конкурсу «Світ очима дітей», приурочена до Міжнародного дня захисту дітей. На розгляд журі надійшло близько 300 робіт: малюнки, аплікації, вишивка, інші оригінальні витвори мистецтва. Всі вони були представлені сьогодні на виставці.
Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Малюнок», «Рукоділля» та «Декоративне мистецтво», в кожній з яких виділено п’ять вікових категорій: 6–8 років, 9–11, 12–13, 13–15 та 16–18.
Учасників заходу привітала заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова:
— Я дякую кожному, хто дозволив зазирнути у свій внутрішній світ через виконані роботи. Всі вони унікальні, адже наповнені радістю та оптимізмом. Не втратьте це особливе сприйняття вашого оточення, крокуючи у доросле життя. Продовжуйте творити і реалізовувати свої ідеї.
Вітали не тільки переможців конкурсу, а й педагогів, вихователів, профільних спеціалістів, громадських діячів, які допомагають втілювати дитячі мрії.
Наталія Романова вручила почесні відзнаки облдержадміністрації, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression