Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 23:40:39

Посадові особи виконавчого апарату обласної ради пройшли атестацію

30.05.2019   09:53Агенцiя

Важливою складовою кадрової роботи, визначення професійного рівня персоналу, оцінки ділових якостей і компетентності, а також відповідності кваліфікаційним вимогам та виявлення потенціалу фахівців є проведення їх атестації.

Ця процедура дає змогу оцінити ефективність і якість роботи персоналу, проаналізувати їх лідерські і управлінські якості, оцінити професійні знання та навички, визначитись щодо рівня і форми стимулювання працівників.

Проведення атестації має велике значення, адже її результати спрямовані на покращення процесу трудової діяльності, виявлення об’єктивної інформації щодо кваліфікації кадрів і заохочення кращих.

Відповідно до норм чинного законодавства посадові особи місцевого самоврядування підлягають атестації один раз на 4 роки.

Тож сьогодні відповідно до розпорядження голови обласної ради Ігоря Вдовенка атестацію проходили працівники виконавчого апарату головного представницького органу Чернігівщини. Об’єктивну оцінку результатів діяльності посадових осіб щодо якості та результативності виконання закріплених за ними обов’язків надавала атестаційна комісія на чолі з першим заступником голови обласної ради Валентином Мельничуком.

Члени атестаційної комісії розглянули необхідні документи, заслухали повідомлення про результати роботи, проблемні моменти, що виникають у процесі виконання посадових обов’язків, з’ясовували як працівник планує й організовує свою діяльність, у чому бачить можливості вдосконалення організації праці.

Основними критеріями для оцінювання роботи працівників комісією були своєчасність, повнота і якість виконання ними посадових обов’язків, дотримання трудової та виробничої дисципліни, підвищення кваліфікації, участь у громадській роботі, особистісні якості, необхідні для успішного виконання обов’язків, які відповідають займаній посади.

Запитання членів атестаційної комісії стосувалися безпосередньої діяльності посадових осіб, стимулювали до аналізу своєї роботи, визначення пропозицій щодо її поліпшення. Під час засідання комісії відбувся обмін думками, всебічне обговорення успіхів та недоліків у роботі працівника. Обговорення проходило в обстановці вимогливості, принциповості й доброзичливості, задля забезпечення об’єктивного аналізу ділових, професійних та особистих якостей співробітників.

За результатами роботи атестаційної комісіїприйняті відповідні висновки та надані пропозиції, інформує Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини