За ініціативи Прилуцької місцевої прокуратури у розпорядження держави повернуто 252 га землі вартістю більш ніж 150 млн грн
Рішенням Прилуцького міськрайонного суду задоволено позов Прилуцької місцевої прокуратури, заявлений на захист інтересів держави у сфері земельних відносин.
Вивченням режиму використання земель лісу Прилуцькою місцевою прокуратурою встановлено, що у сільськогосподарського виробничого кооперативу «Васьківці», на праві постійного користування, перебувала земельна ділянка лісового фонду площею 252,2 га.
Водночас, 15.10.2008 до Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань внесено рішення про припинення СВК «Васьківці» як юридичної особи. Правонаступники у вказаного підприємства відсутні.
Відтак, Прилуцькою місцевою прокуратурою до суду подано заяву про визнання припиненим права постійного користування земельною ділянкою.
Прилуцький міськрайонний суд з доводами прокуратури погодився, визнав припиненим право постійного користування земельною ділянкою лісового фонду площею 252,2 га.
Як результат, право держави в особі Чернігівської обласної державної адміністрації на розпорядження земельною ділянкою вартістю більш ніж 150 млн грн відновлено.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.