Козелецький район: вогнеборці ліквідовують наслідки загоряння торфу
28 травня о 6:59 до Служби порятунку "101" у Козельцькому районі надійшло повідомлення про загоряння торфовища окремими осередками біля с. Данівка на загальній площі 0,02 га. Глибина заляганням торфу 2-5 см.
На гасіння пожежі було залучено відділення 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Козелець у складі 4 чоловік, 1 одиниці техніки та 1 мотопомпи. О 17:00 пожежу було остаточно ліквідовано та не допущено розповсюдження на більшу територію.
Того ж дня, о 14:00 на відкритій території біля с. Півнівщина Городнянського району сталася пожежа торфу на площі 1,2 га окремими осередками з глибиною залягання до 20 см. До гасіння пожежі було залучено відділення 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Городня у складі 5 чоловік особового складу, 1 мотопомпи та 1 одиниці спеціальної техніки. На місце події також було направлено мобільно-оперативну групу Управління ДСНС України у Чернігівській області, яка за допомогою квадрокоптера проводила розвідку та моніторинг пожежної обстановки на даній ділянці.
29 травня заходи з ліквідації пожежі продовжуються. До гасіння пожежі залучено 21 чоловік особового складу пожежно-рятувальних підрозділів міст Городня та Чернігів, 4 мотопомпи та 3 одиниці техніки. На 12:00 площу пожежі зменшено до 0,7 га.
В обох випадках ймовірною причиною загоряння послужила необережність громадян у поводженні з вогнем, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.