На Чернігівщині доходи понад мільйон гривень задекларували 84 громадянина
У ході деклараційної кампанії на Чернігівщині громадянами подано понад 14,5 тисяч податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загалом задекларовано 1,3 млрд грн доходів, отриманих протягом 2018 року.
У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що це на 266 млн грн, або 25 відсотків перевищує показники попереднього року.
Загальна кількість декларантів, які обов’язково повинні були задекларувати дохід, склала понад 11,5 тисяч. До сплати в бюджет ними самостійно визначено понад 15 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,9 млн грн військового збору.
В управлінні податків і зборів з фізичних осіб повідомили, що цьогоріч вдвічі збільшилась кількість громадян, які задекларували доходи у сумі понад 1 млн гривень. Якщо минулого року мільйонерів по області було 47 осіб, то цього року – 84.
У поданих деклараціях дані громадяни відобразили понад 241 млн грн доходів та самостійно визначили до сплати в бюджет понад 1,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 195,5 тис грн військового збору.
Традиційно найбільша кількість мільйонерів обліковується у Чернігові – 42 особи, у Прилуках - 11 та у Ніжині - 9.
Серед задекларованих доходів найбільшу частку складають доходи, отримані у вигляді спадщини чи подарунків, від продажу майна, а також іноземні та інвестиційні доходи.
Крім того, за отриманням податкової знижки звернулися понад 3 тис громадян, які визначили до повернення з бюджету 6,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб. За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи з бюджету вже повернуто громадянам понад 3,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб, інформу Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression