Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 23:20:01

Відбулися загальні збори Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України

22.05.2019   11:31Агенцiя

У середу, 22 травня, відбулися загальні збори Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України. У заході взяли участь голова Чернігівського РВ АМУ, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Михайло Литвин, голови ОТГ, міські, селищні та сільські голови громад області.

У вітальному слові Михайло Литвин поінформував про діяльність Регіонального відділення Асоціації міст України, направлену на вирішення проблем місцевого самоврядування. Та перейшов до першого питання порядку денного: обрати делегатів на XV Український муніципальний Форум, який відбудеться 18-20 червня в Одесі. Після обговорення кандидатур, список делегатів затвердили одноголосно.

Також учасники зборів ініціювали колективне звернення до Чернігівської ОДА, Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти й науки щодо розподілу коштів Нової української школи. Голови ОТГ - члени АМУ висловили занепокоєння з приводу незрозумілого розподілу коштів НУШ обласною владою. Зокрема, спостерігається зменшення виділених коштів для всіх міст обласного значення та ряду ОТГ. Натомість районні бюджети загалом отримають у 2019-му на 1,8 млн більше, ніж у минулому році.

На завершення заходу узгодили спільні дії в питаннях, проблемних сьогодні для більшості територіальних громад Чернігівщини, проінформувало Чернігівське РВ АМУ.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини