Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 14:34:02

Анульовано 6 ліцензій за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім

21.05.2019   08:11Агенцiя

В управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області проінформували, що станом на 01.05 2019 в області діє 4730 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Упродовж січня – квітня поточного року суб’єкти господарювання Чернігівщини отримали 1620 ліцензій, з них 927 – на право здійснення торгівлі у роздріб алкогольними напоями і 693 – тютюновими виробами.

Проте, у ГУ ДФС наголошують, що важливо не тільки придбати ліцензію, а й дотримуватися норм діючого законодавства. Так, цього року вже призупинено дію 27 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу та анульовано 274 ліцензії, у тому числі 6 - за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

Звертаємо увагу, що лише за наявності відповідної ліцензії можна провадити торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами – штрафні санкції за ці порушення складають 200% вартості отриманої партії товару, але не менше 17 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

Стійкість громад в умовах війни: на Форумі місцевої демократії шукали спільні рішення 14:29

У Чернігові 16 червня відбувся Форум місцевої демократії Чернігівщини «Стійкість громад через участь, довіру та партнерство», який об’єднав представників органів місцевого самоврядування, молодіжних рад та інститутів громадянського суспільства. У центрі обговорення — питання стійкості громад в умовах війни, відновлення територій, залучення жителів до ухвалення рішень та розвиток партнерств.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 14:07

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Поліцейський з Чернігівщини Євгеній Каліберда виборов ще одну перемогу на змаганнях з гирьового спорту 12:35

Поліцейський Євгеній Каліберда взяв участь у відкритому чемпіонаті Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з гирьового спорту серед колективів силових структур.

Між освітою Чернігівщини та УДУ імені Михайла Драгоманова укладено меморандум про співпрацю 11:43

З метою вдосконалення освітнього середовища та об'єднання зусиль задля реалізації державної політики відбулося офіційне підписання Договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Імпульс для розвитку Чернігова: у місті відбулася зустріч із авторами проєкту «Сенси міст» 11:20

15 червня у Чернігівській міській раді відбулася зустріч із доктором філософських наук, філософом Олександром Філоненком та дослідником Андрієм Мельником — співзасновниками проєкту «Сенси міст».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини