Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 липня, 11:47:40

"Як працюють новини на UA: ЧЕРНІГІВ": Суспільне запрошує на практику

20.05.2019   11:20Агенцiя

У середині червня в Чернігівській філії Суспільного вдруге проведуть практичні заняття “Як працюють новини на UA: ЧЕРНІГІВ”. До участі відберуть 20 охочих віком від 21 року.

Програма з п’яти практичних семінарів передбачає навчання за такими темами:
    Стандарти журналістики
    Телевиробництво: зйомка, монтаж, робота в студії
    Радіовиробництво: інтерв’ю, робота з голосом
    Мистецтво інтерв’ю, навички роботи в кадрі
    Digital-журналістика, робота в соціальних медіа

Участь у програмі безкоштовна, семінари відбуватимуться щоп’ятниці й щосуботи, починаючи з 14 й 15 червня. Набір учасників триватиме до 7 червня. Для участі у відборі потрібно заповнити анкету.

Знаннями поділяться працівники Чернігівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України: 
    Андрій Тіток й Алла Скорик — шеф-редактори новин UA: ЧЕРНІГІВ;
    Ольга Конопацька-Плєхова — продюсерка новин UA: ЧЕРНІГІВ;
    Аліна Клименко – продюсерка телебачення UA: ЧЕРНІГІВ
    Алла Копиловська — продюсерка Українського радіо “Чернігівська хвиля”;
    Дмитро Хоружий — експерт з обробки звуку;
    Андрій Соколов — керівник творчої групи Українського радіо “Чернігівська хвиля” й радіоведучий;
    Ігор Дерига — головний режисер монтажу телеканалу UA: ЧЕРНІГІВ;
    Артем Шелковий — продюсер Чернігівської філії Суспільного.

"Ми прагнемо залучити молодь, яка в майбутньому приєднається до нашої команди Суспільного. Торік ми проводили аналогічний тренінг і бачимо результат: троє з двадцяти учасників тренінгу вже працюють у нашій команді. Це Наталія Гоман і Валентина Милько в новинах, а Марія Сокол-Грига стала редакторкою й ведучою “Ранку на UA: ЧЕРНІГІВ”. Запрошуємо всіх, хто зацікавився, знайомитися й навчатися нового”, — говорить про проект продюсер UA: ЧЕРНІГІВ Артем Шелковий.

Програма тренінгів охоплює:

    14 червня — знайомство з учасниками й тренерами. Що таке Суспільне мовлення, його стандарти.
    15 червня — робота зі стандартами, робота над помилками.
    21 червня — мистецтво інтерв’ю.
    22 червня — акторська гра, робота в кадрі.
    28 червня — особливості радіовиробництва.
    29 червня — робота з голосом. Продовження практики.
    5 липня — практична частина. Робота на телебаченні.
    6 липня — практична робота на телебаченні.   
    12 липня — перевірка домашнього завдання. Digital, Facebook, стріми, Stories.
    ­­­­13 липня — підбиття підсумків.

Анкета для участі у відборі — http://bit.do/eSsWK. Набір заявок закінчується 7 червня.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).