Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 17:39:55

Викрито черговий підпільний цех з виготовлення алкогольного сурогату

16.05.2019   12:50Агенцiя

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно із прокуратурою області припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

Жага до наживи спонукала непрацюючого мешканця Сумської області відкрити у себе в гаражі «підпільний цех», в якому він, незважаючи на загрозливі для здоров"я антисанітарні умови, займався виготовленням «горілки» та фасуванням спирту.

Виготовлену продукцію підприємливий ділок розливав у пластикову тару та реалізовував через роздрібну торгівельну мережу Чернігівської та Сумської областей.

Щомісячно в «підпільному цеху» перероблялось до 30 тис. літрів спирту.
За результатами проведених обшуків у місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату із незаконного обігу вилучено 3 250 літрів спирту та 250 літрів фальсифікованої алкогольної продукції.

Крім цього, у ході проведених заходів також були вилучені обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв та спирту, фурнітура, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту.

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей перевищила 662 тис гривень, інформує Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини