Розпочато роботу зі створення на Чернігівщині індустріального парку
14 травня у місті Мена відбулося перше засідання робочої групи для координації діяльності зі створення індустріального парку «Менський».
За результатами засідання напрацьовано покроковий план дій зі створення та реєстрації парку. Учасники наради визначили конкретні строки та відповідальних виконавців по кожному заходу.
До 1 червня цього року Департаментом економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації буде подано на затвердження голові облдержадміністрації План організаційних заходів зі створення та реєстрації індустріального парку.
Створення зазначеного майданчику на теренах Чернігівщини матиме позитивний вплив на розвиток не тільки міста Мена, а й усього регіону та стане поштовхом до стимулювання ділової активності та залучення інвестицій.
Область має амбітні плани щодо включення індустріального парку «Менський» до Реєстру індустріальний парків до кінця поточного року, інформацує Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.