Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 03:16:09

Судитимуть неповнолітнього за розбійний напад на літню жінку

15.05.2019   07:55Агенцiя

Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розбійного нападу, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, з проникненням в житло потерпілої.

У жовтні 2018 року до оселі пенсіонерки у м. Чернігові проникло двоє молодиків, які, спричинивши жінці тілесні ушкодження, заволоділи її майном та банківською карткою з грошовими коштами на рахунку. Діями зловмисників потерпілій заподіяна матеріальна шкода на загальну суму більше 10 тисяч гривень.

У ході досудового розслідування встановлено, що одним з нападників є 17-річний житель м. Ніжина.

Наразі обвинувальний акт за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням в житло) направлено до суду.

У разі доведення вини неповнолітнього, йому загрожує покарання до 12 років позбавлення волі, повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини