Смерть від ботулізму
В Чернігівській обласній лікарні померла жінка з м. Київ, яка гостювала в смт. Любеч, та після вживання в'яленої риби захворіла ботулізмом.
Діагноз «ботулізм» встановлено клінічно та підтверджений лабораторією ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони України».
В поточному році в області зареєстровано вже 6 випадків ботулізму, захворіло 7 людей. У всіх випадках причиною захворювання стало вживання риби в'яленої, виготовленої в домашніх умовах з порушенням технології.
Наразі в лікарні знаходяться ще 4 людей, стан одного хворого важкий, повідомляє ДУ "Чернігівський ОЛЦ МОЗ УКРАЇНИ".
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression