Безробітним про Hand Made, задоволення та бізнес…
Ручна робота (Hand Made) стає все популярнішим в нашій країні. Цей вид діяльності може приносити не тільки творче задоволення, але й дохід.
Про це говорили з безробітними жінками на семінарі «Візерунки стародавніх українських вишиванок», який відбувся напередодні всесвітнього Дня вишиванки в Бахмацькій районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості в рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків».
Присутні дізнались багато цікавого - про різновиди українських автентичних візерунків, види регіональних орнаментів, давні символи, які використовувались при вишивці та їх значення.
Вишиванка сьогодні в моді. В навчальних закладах вона замінила урочистий одяг, а в повсякденному житті нерідко поєднують національне вбрання з одягом інших стилів. Речі ручної роботи коштують дорого. Отож, улюблена справа може стати гарним бізнесом.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression