Пошкоджену тактильну плитку в Чернігові замінюють на нову
У Чернігові тактильну плитку, що була укладена минулого року під час ремонтів тротуарів і зупинок громадського транспорту і через погодні умови пошкодилась, оновлять майже всю. У багатьох місцях вже впадають в око ділянки, де її замінили. Ці роботи виконуються за рахунок виробника.

Як розповіли в управлінні ЖКГ міської ради, плитку виготовила чернігівська фірма. ЇЇ представники дбають про свою репутацію і погодились замінити всі неякісні елементи без заперечень. Крім того, негативний досвід вони врахували, і цього року технологія виробництва плитки скоригована. Нові елементи будуть міцнішими.
Як відомо, на всі роботи, що виконуються підрядниками за рахунок бюджету міста, у Чернігові береться гарантійний лист на 5 років.
Тактильну плитку під час ремонту тротуарів та реконструкції зупинок почали використовувати з 2018 року. Це один із напрямів роботи міської влади по створенню доступного та комфортного міського простору.
Для облаштування зупинок громадського транспорту такою плиткою загалом викладено 260 квадратних метрів, ще 170 квадратних метрів – на тротуарах біля перехресть.
Поточного року тактильну плитку будуть продовжувати використовувати під час ремонтів дорожнього покриття, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.