Небайдужий чернігівець повідомив до поліції про п’яного водія
На лінію «102» зателефонував громадянин та повідомив, що бачить, як вулицею Шевченка їде мотоцикл, за кермом якого перебуває ймовірно п’яний водій. Чоловік зробив таке припущення, бо мотоцикл вихляв всією дорогою, виїжджав на смугу зустрічного руху, а одного разу навіть упав, не втримавши рівновагу. Заявник указав номерний знак мотоцикла та надав опис водія.
За короткий час на вулиці Освіти один із патрульних екіпажів помітив мотоцикл, державний номерний знак якого збігався з номером розшукуваного. Поліцейські подали водію сигнал зупинитися.
Від самого початку спілкування з водієм охоронці порядку помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння, до того ж чоловік ледь тримався на ногах. Патрульні запропонували громадянину пройти огляд у медзакладі, на що той погодився. Результат огляду на визначення стану сп’яніння виявився позитивним – 1,72 проміле.
Під час перевірки особи водія з’ясувалося, що це вже не перший випадок, коли він сідає за кермо напідпитку. Не так давно суд позбавив його права керування транспортними засобами саме за таке правопорушення.
Тому інспектори склали на чоловіка протокол за ч. 2 ст. 130 (повторне протягом року керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами).
Мотоцикл передали під розписку тверезому водію.
Останні новини Чернігівщини
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34
День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression