Упродовж минулого тижня Чернігівські рятувальники 62 рази залучались до ліквідації надзвичайних подій та надання допомоги громадянам
Упродовж минулого тижня з 29 квітня по 05 травня на території Чернігівської області зареєстровано 56 надзвичайних подій.
МНС
Підрозділами Оперативно-рятувальної служби ліквідовано 31 пожежу, 13 з яких виникли в житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 1 не підлягає обліку та 15 в природних екологічних системах (13 - пожеж сухої трави, 2 - пожежі сміття) та 1 інша. Внаслідок пожеж 1 особа отримала травми.
Також для проведення робіт по вилученню загиблого з води, залучалося відділення 15 Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобровиця.
Сапери групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 7 разів залучалися до дій за призначенням. Піротехніками ДСНС знищено ручну гранату Ф-1, 24 реактивні снаряди калібром 82 мм, 16 авіаційних бомб АО-2,5, 9 підривників, 2 артилерійських снаряда калібром 76 мм, артилерійські снаряди калібром 50 мм, 85 мм та 100 мм. Боєприпаси виявлені на відкритих територіях Козелецького, Ніжинського, Чернігівського, Бахмацького, Корюківського районів та м. Чернігова, повідомили в УДСНС України у Чернігівській області.
Крім того, підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 6 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.