Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 10:19:27

У справах за позовами інших осіб, судами відмовлено у стягненні з бюджету 8,9 млн грн

06.05.2019   07:55Агенцiя

Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на недопущення порушення інтересів держави у ході розгляду судами справ за позовами інших осіб.

З цією метою, використовуючи повноваження, надані статтею 23 Закону України «Про прокуратуру», прокурором здійснюється вступ у розгляд судових справ, насамперед тих, де вирішується питання стягнення коштів з бюджету на користь приватних юридичних чи фізичних осіб.

Лише у 2019 році у справах наведеної категорії, розглянутих за участі прокурорів, судами відмовлено у стягненні з бюджету 8,9 млн грн на користь позивачів.

З метою недопущення порушення майнових інтересів держави та територіальних громад органами прокуратури області здійснюється постійний моніторинг судових рішень, розміщених в Єдиному державному реєстрі, інформувала прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Зокрема в одному з випадків встановлено, що районним судом області за фізичними особами визнано право на довічне володіння земельними ділянками без належної оцінки та перевірки всіх матеріалів справи.
   
За таких обставин, прокурором ініційовано вступ у розгляд вказаних справ шляхом внесення апеляційних скарг.

Наразі постановою Чернігівського апеляційного суду одну з таких апеляційних скарг вже задоволено та скасовано рішення суду першої інстанції про задоволення позову фізичної особи щодо земельної ділянки площею майже 15 га сільгоспугідь вартістю понад 300 тис грн.

Інша апеляційна скарга перебуває на розгляді.

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ