Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 23:32:21

Чернігівські школяри поздоровили хворих бійців

30.04.2019   10:44Агенцiя

Великодня турбота про українських захисників.

Напередодні Великодня до Чернігівського військового госпіталю завітали  школяри старших класів чернігівських шкіл №6 та №10 щоб власноруч привітати хворих бійців, що перебувають на лікуванні.     
   
Вже близько шести років молодь та викладацький склад допомагають українським захисникам. Солодощі, листівки, необхідна апаратура для післяопераційних хворих та багато іншого школяри постійно дарують військовослужбовцям.  Цього разу учні  принесли з собою великодні паски.

Діти особисто бажають приймати в цьому участь, адже багато хто з них є переселенцями з Донбасу і знає про війну не по чуткам, багато хто з їхніх рідних воював на Сході України, на жаль, батьки деяких не повернулися додому.
     
− Щоб зробити військовим хоч маленьке свято ми провели благодійну ярмарку. Діти власними руками зробили різноманітні доробки, випічку та багато іншого. За виручені кошти ми придбали паски і подарували нашим хворим  військовослужбовцям, щоб кожен з них в цей святковий день відчув тепло рідного дому, − зазначила педагог-організатор чернігівської школи № 10 Олена Новик.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини