Піротехніки ДСНС знищили 2 протитанкові міни та артилерійський снаряд часів Другої світової війни
23 квітня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області знищено 2 протитанкові міни ТМ-62 та артилерійський снаряд калібром 57 мм часів Другої світової війни.

Напередодні о 16:10 у м. Корюківка на одному з приватних подвір'їв, що по вул. Перемоги господар під час проведення земляних робіт виявив небезпечний предмет. Сапери ДСНС, які прибули за викликом, ідентифікували боєприпас, як артилерійський снаряд калібром 57 мм.
Того ж дня о 18:15 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що на узбіччі в лісовому масиві біля с. Мажугівка Чернігівського району місцеві жителі виявили дві протитанкові міни ТМ-62. У обох випадках під час обстеження прилеглої території інших небезпечних предметів піротехніки ДСНС не виявили.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.