Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 10:41:02

Чернігівські патрульні виявили ймовірного дезертира

23.04.2019   07:47Агенцiя

Перевіряючи залізничний вокзал, патрульні звернули увагу на громадянина, який, побачивши поліцейських, став помітно нервувати.

Охоронці порядку вирішили поспілкуватися з чоловіком.

Інспектори встановили його дані та з’ясували, що вказана особа перебуває в розшуку за ч.4 ст.407 Кримінального кодексу України, тобто самовільне залишення військової частини або місця служби.

32–річного уродженця Дніпропетровської області передали співробітникам Чернігівського відділу поліції та передали колегам із карного розшуку.


Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44

Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською

9 червня: цей день в Україні і світі

9 червня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини