Чернігівський район: рятувальники локалізували лісову пожежу
22 квітня о 13:00 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу самосійних хвойних насаджень біля с. Андріївка Чернігівського району.

До гасіння пожежі залучено 39 чоловіки та 8 одиниць техніки, в тому числі від ДСНС України 35 чоловік особового складу, та 7 одиниць техніки.
До ліквідації пожежі залучено пожежний літак АН-32П та вертоліт МІ-8 ДСНС України.
О 15:50 пожежу локалізовано на площі 15 га.
Триває гасіння пожежі.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression