Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 18:51:36

Новобасанська та Холминська громади сформулювали проекти стратегічного бачення, а Ніжинська – вже збирає проектні ідеї

22.04.2019   09:57Агенцiя

Таким був стратегічний тиждень для трьох громад Чернігівщини, які разом із Володимиром Бойком, радником з питань регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС, працюють над розробкою стратегічного плану розвитку ОТГ.


Про це повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Цього тижня Новобасанська територіальна громада провела друге засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку та сформулювала проект стратегічного бачення. Як зазначив Володимир Бойко, це вже п’ята версія визначення, але не остання. Під час засідання презентували результати дослідження якості життя та послуг, що надаються на теренах громади. Діяльність влади, освітню галузь та роботу аптек респонденти оцінили позитивно.

Учасники засідання погодилися з думкою про доволі високий рівень економічної активності, але бракує соціальної, що треба враховувати згодом у завданнях майбутньої стратегії. Робоча група також провела галузевий SWOT-аналіз перспектив розвитку громади.

Холминська територіальна громада сформулювала проект свого стратегічного бачення, яке обговорюватимуть протягом місяця.

«Це головний результат другого засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Холминської громади, що проходило за участі селищного голови Олександра Шевчика. А розпочалося воно з ознайомлення з результатами соціологічного дослідження якості життя та послуг що надаються на теренах громади. Учасники обговорення погодилися з необхідністю формування завдань, спрямованих на згуртування громади, підтримку розвитку малого бізнесу, зокрема, зеленого туризму, легалізації існуючих виробництв, що часом діють напівлегально, розширення та осучаснення спортивної інфраструктури тощо», - розповів Володимир Бойко.

Ніжинська громада на кілька кроків попереду від своїх колег. Стратегічне бачення вже сформульоване, структура цілей та завдань погоджена.

Робоча група опрацювала проектні ідеї - для формування каталогу технічних завдань у складі першого плану заходів із реалізації стратегії. На останньому засіданні цього тижні вирішили продовжити збір проектних ідей через сайт міської ради до 6 травня. А потім їх узагальнять та винесуть проект стратегічного плану на обговорення громадськості.

 
Чернігівський ЦРМС

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини