Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 16:50:01

В Чернігові відзначили кращих військових правоохоронців

22.04.2019   09:50Агенцiя

Урочистості з нагоди 17-ї річниці створення Військової служби правопорядку ЗС України відбулися в Чернігівському гарнізоні.

Розпочався захід зі вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих військовослужбовців під час боїв з російськими окупантами.   
 
Начальник Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку полковник Олександр Биковець привітав присутніх з урочистим днем, вручив кращим військовослужбовціям відомчі нагороди, подяки та грамоти.
 
Нині в зональному відділі майже сто відсотків військових учасники бойових дій на Сході України, які на початку війни відкривали військові комендатури в Словянську та Костянтинівці, пройшли горнило Дебальцевого, несли патрульну службу, підтримували правопорядок і безпеку на дорогах в прифронтових населених пунктах.
 
В Чернігові, Десні, Гончарівському та інших гарнізонах Чернігівщини військові правоохоронці не тільки підтримують правопорядок, а й є частими гостями навчальних закладів, де проводять військово-патріотичні заходи, а також ведуть секції з рукопашного бою.
 
Святкового настрою військовим додали музичні подарунки оркестру, танцювального гурту та солістів Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України.
 

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м.Чернігів)

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини